آموزش تصویری تایید حساب در فیبوگروپ

تایید حساب در فیبوگروپ

فیبوگروپ

برای استفاده از تمامی امکانات بروکر فیبوگروپ نیاز هست حساب خود را تایید کرد. این کار شامل تایید ایمیل، تایید هویت، تکمیل اطلاعات پروفایل، تایید آدرس سکونت، تکمیل اطلاعات پرسشنامه و تایید تلفن می باشد. بدین منظور به مراحل تایید حساب در این بروکر می پردازیم:


تایید ایمیلدر کابین شخصی خود در قسمت پروفایل من بر روی تایید ایمیل کلیک کنید:در پنجره جدید آدرس ایمیل خود را چک کنید اگر صحیح است دکمه “تایید” را بزنید:بلافاصله یک پنجره دیگره باز میشود که در آن می بایست کد تاییدی که به ایمیل شما ارسال شده است را در آن وارد کنید:

تایید ایمیل در فیبوکروپ

نکته: ممکن است ایمیل حاوی کد تایید به پوشه اسپم ایمیلتان ارسال شود.تایید تلفندر کابین شخصی خود بر روی تایید تلفن کلیک کنید:یک پیامک حاوی کد تایید برای شما ارسال خواهد شد، کد پیامک شده را وارد کنید و روی “تایید” کلیک کنید:تکمیل اطلاعات پروفایلدر بخش پروفایل من بر روی تکمیل اطلاعات پروفایل کلیک کنید و در صفحه باز شده اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق وارد نمایید:

در قسمت مدارک هویتی در صورتی که به عنوان مدرک هویت، از تصویر پاسپورت استفاده می کنید گزینه پاسپورت را انتخاب کنید. در صورتی که از کارت ملی، شناسنامه یا گواهینامه استفاده می کنید، گزینه «مدرک دیگر» را انتخاب کنید

منظور از شماره مدرک هویتی همان شماره ی پاسپورت یا شماره ملی، شماره گواهینامه و یا شماره شناسنامه می باشد. همچنین در تمامی مدارک محل صدور درج شده است. این قسمت را دقیقا مطابق آنچه که در مدرک شناسایی شما نوشته است تکمیل کنید.
محل اقامت و مشخصات تماس خود را کامل کنید:

دقت کنید نیاز به کامل کردن همه ی موارد نیست فقط گزینه های ستاره دار الزامیست
شماره همراه خود را با پیش شماره ۰۰۹۸ وارد کنید:

در آخر بر روی ادامه کلیک کنید:

دقت کنید شما باید محل اقامت واقعی خود را وارد کنید زیرا بعداً باید برای تأیید حساب خود مدرک آدرس را بارگذاری کنید. بنابراین آدرسی را یادداشت کنید که می توانید تأیید کنید مانند: قبض آب و برق ، قبض بانکی … اما روی قبض باید به نام شما باشد. اگر در ایجاد فاکتور مشکل دارید ، می توانید به بانک بروید و پولی را از حساب خود منتقل کنید و قبض انتقال را که نام شما در آن درج شده را بارگزاری کنید.

تکمیل اطلاعات پرسشنامه
با کلیک بر روی ادامه وارد صفحه تکمیل پرسشنامه می شوید.

همچنین میتوانید از بخش پروفایل من بر روی تکمیل اطلاعات پرسشنامه کلیک کنید.

در این مرحله اطلاعات مربوط به شغل و درآمد خود را پر خواهید کرد.

توجه داشته باشید که موارد ستاره دار ، الزامی بوده و باید حتما وارد شود.پس از تکمیل پرسشنامه بر روی ادامه کلیک کنید.
در اینجا پیغامی به شما نمایش داده می شود که مشخصات پروفایل ذخیره شده است.

وقتی با این پیام روبرو شدید کار با موفقیت انجام شده است.تایید هویت


در صفحه اصلی در قسمت پروفایل من بر روی تایید هویت کلیک کنید

در این مرحله باید اسناد را بارگذاری کنید تا حساب خود را تأیید کنید.

مدارک هویتی شما: پاسپورت، گواهینامه رانندگی، کارت ملی

اسناد تأییدیۀ ثبت نام: شامل تأییدیۀ محل سکونت و شامل اسنادی مانند سند اجاره نامه یا صورت حساب بانکی یا هر گونه قبض (گاز، آب و برق) که مهلت آن حد آکثر ۳ ماه باشد.

پس از بارگذاری ، ممکن است چند روز طول بکشد تا فیبوگروپ اسناد را مرور کند و به مرور حساب شما بپردازد.

با انجام مراحل بالا حساب شما در بروکر فیبوگروپ به طور کامل تایید میشود و میتوانید پس از تایید کامل واریز به حساب خود داشته باشید و شروع به انجام تجارت و کسب درآمد دلاری از این بروکر کنید.
آموزش واریز و برداشت از حساب فیبوگروپ


در کابین شخصی خود در بروکر فیبوگروپ از قسمت شارژ حساب بر روی گزینه ورود به بخش کلیک کنید:

واریز پول به فیبوگروپ

فیبوگروپ در حال حاضر گزینه های زیادی برای سپرده گذاری ارائه می دهد. یکی از روشهای شارژ حساب را انتخاب کنید و پس از انتخاب بر روی شارژ حساب کلیک کنید.

شارژ حساب فیبوگروپ

توصیه میشود از حسابهای WebMoney و Blockchain که حسابهای پرطرفدار و محبوب نزد ایرانیان هست برای انتقال پول استفاده کنید.

بنابراین ابتدا باید یک حساب در این سایتها برای خود افتتاح کنید و سپس از طریق صرافیهای آنلاین مانند pay98 یا سایر صرافی ها مبلغ مورد نظر را به این حسابها واریز کنید.
موفق باشید.

مطلب پیشنهادی

faucetpay

آموزش افتتاح حساب در کیف پول Faucetpey

Faucetpey یک کیف پول واسط مطمئن و پرکاربرد، برای کسب و نگهداری ارزهای بیت کوین (BTC)، …

fa_IRفارسی