کسب درآمد از سایت FreeBitco.in


freebitco.inسال تاسیس: ۲۰۱۳
نحوه کسب درآمد: کلیک بر روی Roll هر یک ساعت
حداقل پرداخت: ۳۰۰۰۰ ساتوشی
وضعیت پرداخت: پرداخت به صورت منظم

سایت فری بیت کوین یک سایت معتبر کسب بیت کوین رایگان و یکی از بهترینها در حیطه خودش می باشد. مقدار بیت کوین کسب شده در هر Roll زدن بستگی به قیمت فعلی بیت کوین دارد که بزرگترین جایزه آن ۲۰۰ دلار می باشد.
خلاصه سایت فری بیت کوین:

 • در هر ROLL زدن، علاوه بر بیت کوین، ۲ بلیط قرعه کشی و ۲ امتیاز RP نیز دریافت خواهید کرد.
 • سایت freebitco.in هر هفته بین کاربران قرعه کشی برگزار می کند که ۱۰ نفر در این قرعه کشی برنده اعلام می شوند و نفر اول بیشترین مبلغ و نفر دهم کمترین مبلغ را برنده خواهند شد. جایزه این قرعه کشی مبالغ قابل توجهی بر اساس بیت کوین است.
 • در این سایت می توان بیت کوین کسب شده را در بازی HI-LO استفاده کرد که در هر بار امتحان شما با ۴۷٫۵% شانس برنده شدن مواجه خواهید شد.
 • در سایت freebitcoin امکان جذب زیرمجموعه و کسب درآمد از آن ها نیز وجود دارد.
 • در صورتی که بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین در حساب خود در سایت فری بیت کوین داشته باشید، سالانه از طرف سایت، ۴٫۰۸% سود دریافت خواهید کرد.

آموزش ثبت نام در سایت فری بیت کوین:نکته:

freebitco.in در حال حاضر توسط ایران فیلتر شده است و برای استفاده از آن باید از vpn استفاده کنید.ابتدا وارد سایت شوید:

FreeBitco.in


یا بر روی بنر زیر کلیک کنید:

freebitco.in


پس از ورود به سایت، در بالای صفحه بر روی SIGN UP کلیک کنید و مطابق شکل زیر فرم ثبت نام را کامل کنید: • E-mail Address: آدرس ایمیل معتبر خود را در این فیلد وارد نمایید.
 • Password: رمز عبور خود را در این فیلد وارد فرمایید.
 • Your Referrer: کد معرف شما به این سایت را وارد کنید. کد: ۱۸۳۴۴۴۳۷
 • Enter captcha here: در این فیلد، تصویر درج شده در کپچا را وارد نمایید.


در مرحله آخر بر روی SIGN UP کلیک کنید تا ثبت نام شما کامل گردد. یک لینک فعالسازی برای شما در ایمیلتان فرستاده می شود که با مراجعه به ایمیل خود و کلیک بر روی لینک فرستاده شده، به صفحه سایت انتقال یافته و در آنجا از منوی فوقانی بر روی گزینه LOGIN کلیک کنید و با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید.
آشنایی با پنل کاربری سایت FreeBitcoin

۱- FREE BTC :

با کلیک بر روی این گزینه، وارد بخش کسب بیت کوین رایگان می شوید. در این بخش در هر یک ساعت، با کلیک بر روی ROLL در پایین صفحه، با توجه به عددی که بر اساس قرعه و شانس به شما تعلق می گیرد، مقداری بیت کوین رایگان بدست خواهید آورد:نکته:

اگر بر روی گزینه سبز رنگ PLAY WITHOUT CAPTCHA کلیک کنید، می توانید بدون انجام دادن CAPTCHA ، بر روی دکمه ROLL کلیک کنید اما در این صورت امتیاز RP کمتری بدست خواهید آورد. بنابراین فعال کردن این گزینه توصیه نمی شود.۲- MULTIPLY BTC

این بخش مربوط به بازی قمارگونه HI-LO است. این بازی بر اساس شرط بندی روی اعداد کمتر و بیش تر می باشد. با انجام این بازی میتوان مقدار بیت کوین خود را افزایش داد اما این گزینه به کاربران توصیه نمی شود. زیرا در صورت باخت از مقدار بیت کوین حساب شما کاسته می شود.۳- EARN BTC

در این بخش در صورتی که بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین در حساب خود در سایت فری بیت کوین داشته باشید، سالانه از طرف سایت، ۴٫۰۸% سود دریافت می نمایید. این سود به صورت روزانه محاسبه و به حساب شما پرداخت خواهد شد.۴- LOTTERY

یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت سایت فری بیت کوین بخش لاتاری یا همان بخت آزمایی این سایت می باشد که با پرداخت جوایز با ارزش موجب شده است کاربران زیادی در این سایت به فعالیت خود ادامه دهند.

freebitco.in هر هفته بین کاربران قرعه کشی برگزار می کند که ۱۰ نفر در این قرعه کشی برنده اعلام می شوند و نفر اول بیشترین مبلغ و نفر دهم کمترین مبلغ را برنده خواهند شد. این جایزه برای نفر دوم نصف نفر اول و نفرات بعدی هم بدین ترتیب نصف جایزه نفر بالاتر از خودشان را دریافت می کنند:در جدول WIN CHANCE شما می توانید تعداد تیکت های خود و درصد برنده شدن خود را مشاهده کنید:با هر بار رول زدن، به صورت رایگان ۲ بلیط قرعه کشی نیز دریافت می کنید. همچنین می توانید از جدول BUY LOTTERY TICKETS بلیط قرعه کشی نیز خریداری نمایید و شانس خود را برای برنده شدن در لاتاری افزایش دهید:قیمت هر بلیط ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین است.

نکته بسیار جالب، قرار گرفتن افراد خوش شانسی هست که با کمترین تیکت ممکن در لیست ۱۰ نفره برندگان قرار می گیرند:


همانطور که در عکس بالا نشان داده شده، نفر دوم تنها با ۸ تیکت، برنده خوش شانس این بخت آزمایی شده است.۵- REWARDS

با هر بار رول زدن ، شما به صورت رایگان ۲ امتیاز RP نیز دریافت می کنید.

بسته به تعداد RP خود، می توان جوایز و امکانات مورد نظر خود را دریافت کرد.

در ادامه توضیح مختصری در مورد انواع جوایز و امکانات موجود در بخش REWARD POINT PRIZES می پردازیم: 1. دریافت وسایل اکترونیکی و دیجیتالی مانند گوشی موبایل
 2. دریافت کیف پول های سخت افزاری
 3. دریافت گیفت کارت ها
 4. افزایش دریافت بیت کوین تا ۱۰ برابر به مدت ۲۴ ساعت
 5. دریافت بلیط های لاتاری
 6. افزایش امتیازات RP خود، به مدت ۲۴ ساعت


نحوه استفاده از امتیازات RP برای هر یک از گزینه های فوق بدین شکل است که با کلیک بر روی گزینه مورد نظر خود، صفحه جدیدی بازشده و با توجه به میزان امتیاز RP کسب شده ی خود، بر روی گزینه REDEEM کلیک می کنید:بهترین روش استفاده از امتیازات RP برای افزایش درآمد ، استفاده ترکیبی از گزینه ۴ و ۶ می باشد.۶- REFER

یکی دیگر از امکانات سایت برای افزایش درآمد، امکان جذب زیرمجموعه بدون محدودیت است.
با مراجعه به قسمت YOUR REFERRAL URL در بخش REFER ، لینک زیر مجموعه گیری خود را می توان مشاهده کرد.با هر بال ROLL زدن هر یک از زیرمجموعه هایتان، ۵۰% از مبلغ درآمد آنها به همراه یک امتیاز RP و یک بلیط قرعه کشی به شما تعلق خواهد گرفت و این در حالیست که هیچ مبلغی از درآمد زیر مجموعه خود کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد.۷- FAQ

بخش سوالات متداول این سایت است و به سوالات مختلفی در مورد سایت فری بیت کوین پاسخ داده شده است.۸- PROFILE

در این صفحه می توان اطلاعات اکانت خود از قبیل آدرس کیف پول، ایمیل، رمز عبور و غیره را مشاهده کرد و در صورت لزوم آنها را تغییر داد: 1. در این قسمت می توان آدرس کیف پول بیت کوین خود را برای دریافت درآمد از سایت freebitcoin وارد و یا تغییر داد.
 2. در این قسمت می توان آدرس ایمیل خود را در این سایت تغییر داد.
 3. این قسمت مربوط به تغییر رمز عبور در سایت فری بیت کوین می باشد.
 4. این قسمت مربوط به عبور دو مرحله ای است و با فعال کردن آن، امنیت ورود به حساب خود را افزایش خواهید داد. (در صورتی که مایل به فعال کردن این گزینه نیستید، کافیست فیلد مربوط به ۲FA را خالی بگذارید)
 5. این قسمت با غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری ( DISABLE LOTTERY )، با هر بار رول زدن، به جای آن ۲RP اضافی کسب خواهید کرد.
 6. این قسمت می توانید مشخص کنید در چه زمینه هایی از این سایت ایمیل دریافت نمایید.۹- STATS

در این قسمت می توان وضعیت و نمودار فعالیت خود در سایت freebitco.in را به طور کامل مشاهده کرد.۱۰- Balance

در این قسمت می توان مبلغ کل موجودی خود را بر حسب بیت کوین مشاهده کرد.۱۱- Log Out

با کلیک بر روی این قسمت از حساب خود خارج خواهید شد.


نکته:

اخیرا بخشی به نام CONTEST نیز به پنل کاربری سایت freebitco.in اضافه شده که در آن مسابقاتی به صورت ماهانه برگزار می شود که جوایز بزرگی نیز دارد. برای برنده شدن در این مسابقات باید بتوانید در ۱۰ نفر اول لیست قرار بگیرید.نحوه برداشت درآمد از سایت FreeBitco.inدر این سایت با کلیک بر روی WITHDRAW می توان به سه روش درآمد خود را دریافت کرد:۱- AUTO

در این روش هنگامی که مجموع درآمد به سقف ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین یا بیشتر رسید، در یکشنبه هر هفته، به طور اتوماتیک کل درآمد به کیف پول اصلی شما واریز خواهد شد. در این روش کارمزد پرداخت صفر می باشد.۲- SLOW

در این روش ، ظرف مدت ۶ تا ۲۴ ساعت مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد. همچنین مبلغی به عنوان کارمزد از حساب شما کم خواهد شد.۳- INSTANT

در این روش، ظرف مدت ۱۵ دقیقه مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد. اما در این روش مبلغ بیشتری به عنوان کارمزد از حساب شما کم خواهد شد.استراتژی موفق کسب درآمد از سایت FreeBitco.inافزایش موفقیت در این سایت و کسب درآمد مطلوب از آن، نیازمند استراتژی مناسب و رعایت کردن برخی نکات مهم است که در ادامه به صورت خلاصه به آن اشاره می کنیم:۱_ کلیک های منظم روزانه بر روی ROLL

از آنجایی که سایت freebitco.in هر ۶۰ دقیقه یک بار با کلیک بر روی دکمه ROLL، مفداری بیت کوین رایگان پرداخت می کند، شما می توانید در هر روز نهایتا ۲۴ بار رول بزنید. سعی کنید حداقل ۱۴ بار در روز رول بزنید. هرچه تعداد رول هایی که می زنید بیشتر باشد، سرعت پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود. همچنین با سر زدن منظم به سایت و رول زدن شانس خود را برای دریافت جایزه ۲۰۰ دلاری افزایش دهید. ( اگر عدد شانس به هنگام کلیک بر روی دکمه ROLL، بر روی عدد ۱۰۰۰۰ قرار گیرد، معادل ۲۰۰ دلار، بیت کوین به شما تعلق خواهد گرفت. )


۲_ افزایش امتیاز RP

در حالت معمول به ازای هر رول زدن ۲ تیکت یا بلیط لاتاری و ۲ امتیاز RP به صورت رایگان دریافت می کنید. اما در صورتی که دریافت بلیط لاتاری را غیر فعال کنید، به جای آن، ۴ امتیاز RP دریافت خواهید کرد. بدین منظور از منوی بالای سایت PROFILE را انتخاب کنید و بر روی تب DISABLE LOTTERY & INTEREST کلیک نمایید و در نهایت تیک گزینه DISABLE LOTTERY را بزنید.

بعد از اینکه امتیاز RP خود را افزایش دادید، از منوی بالای سایت بر روی REWARDS کلیک کنید و سپس در صفحه بازشده در قسمت REWARD POINT PRIZES با توجه به میزان امتیاز خود و امکانی که مد نظر دارید، می توانید از امتیاز RP خود استفاده کنید.

با توجه به اینکه دریافت جوایزی از قبیل گرفتن گیف کارت خرید گوشی و جوایز بزرگ دیگر نیازمند داشتن امتیاز RP زیادی می باشد پس توصیه می شود که از امتیازات خود به صورت ترکیبی در گزینه های FREE BTC BONUS و REWARD POINTS BONUS استفاده کنید:


FREE BTC BONUS: در این بخش می توان با توجه به امتیاز RP خود، میزان دریافت بیت کوین بدست آمده در هر رول را از ۱۰ تا ۱۰۰۰ درصد به مدت ۲۴ ساعت افزایش داد.

REWARD POINTS BONDS: در این قسمت می توان با توجه به امتیاز RP خود، میزان دریافت امتیاز در هر رول را از یک تا صد RP به مدت ۲۴ ساعت افزایش داد.

همانطور که گفته شد، پیشنهاد ما به شما برای افزایش کسب درآمد از این سایت، استفاده ترکیبی از این دو گزینه به صورت همزمان می باشد.


۳_ خرید تیکت یا بلیط لاتاری و شرکت در قرعه کشی هفتگی

شما می توانید با خرید بلیط لاتاری شانس خود را برای قرار گرفتن در لیست ۱۰ نفر برندگان خوش شانس قرعه کشی هفتگی سایت افزایش دهید. قیمت هر بلیط قرعه کشی تنها یک ساتوشی (معادل ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین) می باشد.

در لیست برندگان قرعه کشی هفتگی، حتی کاربران با کمترین بلیط نیز شانس برنده شدن جوایز بزرگ را دارند.


۴_ جذب زیر مجموعه مستقیم

با جذب زیرمجموعه فعال از طریق لینک زیر مجموعه گیری خود، سرعت افزایش درآمد و پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

همانطور که قبلا اشاره شد برای جذب زیر مجموعه در این سایت، در منوی بالای سایت با انتخاب گزینه REFER، می توانین لینک زیر مجموعه گیری خود را مشاهده کنید و با قرار دادن آن در صفحات اجتماعی پر بازدید، اقدام به جذب زیر مجموعه کنید.برای آشنایی بیشتر با روش های زیر مجموعه گیری بر روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش جذب زیر مجموعه مستقیم در تمامی سایتهای کلیکیجمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم که شما را با یکی از برترین و معتبرترین سایت دریافت بیت کوین آشنا کنیم و استراتژی موفق کسب درآمد با بیت کوین را از سایت freebitco.in به شما عزیزان آموزش دهیم. امیدواریم بتوانید با صبر کافی و رعایت اصول و استراتژی موفق، به درآمدهای بالاتری از این سایت دست یابید.

همچنین بخوانید:موفق باشید.

مطلب پیشنهادی

کسب درآمد دلاری با بروکر Expertoption

Expertoption معرفی بروکر Expertoption سال تاسیس: ۲۰۱۴محل تاسیس: جبل الطارق با شماره شرکت ۱۱۶۰۶۱ با …

6 دیدگاه

 1. mehdi-418

  Hi
  Thank you ,
  I’m glad you liked our article

 2. سلام، آیا کارکردن با بازی multiplicity btc قماره و حرامه؟

 3. mehdi-418

  سلام چون multiplicity ptc ی بازی شرطبندیه و معمولا حالت قمار گونه داره از نظر اسلام حرامه، نکته ی بعدی اینکه این بازی شاید در مراحل اولیه به بیت کوین شما اضافه کنه و شمارو برنده کنه اما طوری طراحی شده ک پس از مدتی با باختهای پشت سر هم تمام بیت کوینهای بدست اومده رو از شما خواهد گرفت، پس توصیه نمیشود

 4. سلام، یه سایتی معرفی کنید برای تهیه vpn اختصاصی با قیمت مناسب که بتوانیم در سایت freebitco فعالیت کنیم بدون اینکه حسابمون را موقع برداشت به خاطر استفاده کردن از فیلترشکن عمومی مسدود کنه.

 5. mehdi-418

  سلام

  برای خرید وی پی ان مناسب به این سایت مراجعه فرمایید.

  https://matintop.xyz

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRفارسی