کسب در آمد دلاری از سایت ojooo

ojooo
معرفی سایت ojooo


سال تاسیس: ۲۰۱۰ به عنوان میزبان خدمات ایمیل
سال تاسیس سایت کلیکی: ۲۰۱۳
کشور سازنده: آلمان
پرداخت به ازای هر کلیک : ۰٫۰۰۱ تا ۰٫۰۴ دلار
حداقل پرداخت: بار اول ۲ دلار و برای دفعات بعد ۶ دلار
محدویت آی پی: دارد ( در صورت باز کردن ۲ اکانت با یک ای پی تمامی حساب اکانتها مسدود خواهد شد )
وضعیت پرداخت: در حال پرداخت به صورت منظم


مهمترین خدمات سایت ojooo

 • در سایت اجوو علاوه بر کسب درآمد با کلیک بر روی تبلیغات، روش های دیگری مانند کسب درآمد از ثبت نام و انجام کارهای کوچک نیز وجود دارد.
 • در این سایت عضویت های مختلفی وجود دارد که هریک ارزش و مزایای مخصوص به خود را دارد و شما می توانید با پرداخت هزینه و آپگرید کردن اکانت خود، از امتیازات آن عضویت استفاده نمایید.
 • یکی از ویژگی های بسیار جذاب سایت اجوو که پتانسیل کسب درآمد در آن را به شدت افزایش می دهد، امکان جذب زیرمجموعه مستقیم به صورت نامحدود و در دو سطح است. البته اخیرا قوانین سایت تغییر کرده است و در حالت استاندارد فقط ۲۰ زیر مجموعه می توان به صورت مستقیم جذب کرد اما در بقیه عضویت ها تعداد زیر مجموعه های مستقیم نامحدود است.
 • همچنین امکان اجاره کردن زیر مجموعه نیز در این سایت فراهم است.هزینه اجاره کردن زیرمجموعه در سایت ojooo بستگی به تعداد زیرمجموعه های شما دارد. به عنوان مثال هنگامی که تعداد زیرمجموعه های شما در بازه صفر تا ۲۵۰ قرار دارد، هزینه اجاره هر زیرمجموعه به صورت ماهانه برابر با ۰٫۲ دلار است و اگر تعداد زیرمجموعه های شما در بازه ۲۵۱ تا ۵۰۰ قرار گیرد، قیمت اجاره به ۰٫۲۱ دلار خواهد رسید و به همین شکل با افزایش تعداد زیرمجموعه ها، نرخ اجاره نیز بالا خواهد رفت.
 • حداقل برداشت برای همه کاربران ۲ دلار است. اما برای کاربران عادی (standard) در دفعه اول ۲ دلار و در دفعات بعدی ۶ دلار خواهد بود. همچنین کاربران عادی برای برداشت ملزم هستند که حداقل ۱۰۰ کلیک بر روی تبلیغات انجام داده باشند.
 • روش های پرداخت سایت ojooo شامل بیت کوین، اتریوم نیز می باشد که همین امر موجب می شود اُجو برای ایرانیان، انتخاب مناسبی باشد.
آموزش ثبت نام در سایت ojooo


ابتدا وارد سایت شوید:

ojooo


یا بر روی بنر زیر کلیک کنید:در بالای سایت بر روی sign up کلیک کنید:

ojoooدر مرحله ی بعد و با باز شدن صفحه جدید، در فرم ثبت نام، یوزرنیم و پسورد و ایمیل مورد نظرتون را وارد کنید و پس از حل کپچا و پذیرفتن قوانین سایت بر روی گزینه ی سبز رنگ Register کلیک کنید:

ثبت نام در سایت ojooo


 1. Username: نام کاربری خود
 2. Password: رمزعبوری برای ورود به حساب کاربری خود. (تعداد کاراکترهای رمز انتخابی باید بیش از ۸ کارکتر باشد و از ترکیبی از اعداد و حروف استفاده گردد.)
 3. Confirm password: تکرار رمز عبور
 4. Account e-mail: وارد کردن ایمیل معتبر
 5. Referral: در این قسمت نام معرف خود را وارد کنید.( در صورتی که با کلیک بر روی بنر بالا وارد سایت شدین نیاز به پر کردن این قسمت نیست، در غیر این صورت میتوانید از نام کاربری mehdi-418 استفاده کنید.)
 6. Captcha: در این قسمت تیک قسمت i’m not robot (من ربات نیستم) را فعال کنید.
 7. گزینه “Yes” را برای پذیرش قوانین انتخاب نمایید.
 8. در مرحله آخر بر روی “Register” کلیک کنید.در این لحظه به صفحه ای هدایت می شوید که باید ایمیل خود را تایید نمایید. پس به ایمیل خود مراجعه کنید و کد تایید را کپی و در فیلد “Your verification code” وارد نمایید و بر روی دکمه “Verify” کلیک فرمایید تا ثبت نام شما تکمیل گردد.

برای ورود به پنل کاربری خود در سایت ojooo wad از منوی فوقانی سایت بر روی گزینه “Login” کلیک کنید و در صفحه باز شده، نام کاربری، رمزعبور و captcha را تعیین نمایید و بر روی دکمه “Login” کلیک فرمایید تا وارد سایت شوید.

ثبت نام در سایت ojooo
آشنایی با پنل کاربری سایت ojooo

پنل کاربری سایت ojoooPaid to click ads: این گزینه مربوط به مشاهده تبلیغات است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخش تبلیغات کلیکی می شوید و می توانید به کسب درآمد از مشاهده تبلیغات بپردازید.

Offers: این بخش هم یکی از بخش های بسیار مناسب کسب درآمد از سایت ojooo می باشد. با کلیک بر روی این گزینه با زیرشاخه های زیر مواجه می شوید که عبارتند از:

 • Traffic Exchange: این گزینه مربوط به تبادل ترافیک رایگان و مشاهده تبلیغات از طریق سورف است. با کلیک بر روی دکمه “Start autosurf to earn minutes” می توانید به صورت اتوماتیک به مشاهده تبلیغات وب سایت های موجود در این بخش بپردازید و در قبال آن امتیازهایی کسب می کنید که با استفاده از آن ها می توانید وب سایت خود را نیز در همین بخش تبلیغ نمایید. به ازای هر ثانیه ای که در این بخش به مشاهده تبلیغات سایرین می پردازید، ۰٫۵ ثانیه برای تبلیغ وب سایت خود، کسب خواهید نمود.
 • Super Rewards: این گزینه مربوط به مشاهده ی نوعی از تبلیغات و کسب درآمد از آن ها است اما متاسفانه تبلیغات این بخش اصولا با ip ایران قابل مشاهده نمی باشد.
 • Minutestaff: در این قسمت روش های مختلفی برای کسب درآمد قرار داده شده است و هر روش، دارای دستورالعمل هایی می باشد که در زیر Instructions می توانید آن ها را مشاهده نمایید. اگر قصد استفاده از این بخش را دارید، باید حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید. در غیر این صورت حساب شما در معرض مسدود شدن قرار خواهد گرفت. لذا انجام این بخش تنها در صورتی توصیه می شود که قادر به رعایت تمامی دستورالعمل ها باشید.
 • Personaly: این گزینه هم مربوط به مشاهده ی نوعی خاص از تبلیغات است اما این بخش هم اصولا با ip ایران قابل دسترس نیست.
 • Ojooo Grid: این گزینه شما را به صفحه ای هدایت می کند که تصویری پازل مانند به شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر روی هر قسمتی از این تصویر، یک تبلیغ مشاهده خواهید کرد و در صورتی که برنده شوید، مبلغی را به عنوان جایزه دریافت خواهید نمود.
 • OfferToro: این بخش یکی دیگر از روش های مناسب برای کسب درآمد در سایت اجوو می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که در آن پیشنهادهایی را مشاهده می نمایید. این پیشنهادها شامل ثبت نام در یک سایت و انجام عملی مشخص، شرکت در نظرسنجی ها و یا نصب یک اپلیکیشن است. برای دریافت امتیازات هر آفر، باید دستورالعمل های خواسته شده را به صورت کامل به انجام رسانید. ارزش هر امتیاز دریافتی برابر با ۰٫۰۰۵ دلار است.
 • Wannads: این بخش هم از نظر ساز و کار کاملا مشابه بخش OfferToro است و در آن آفرهای متفاوتی برای کسب درآمد قرار داده شده است که با انجام آن ها می توانید درآمد خود را در سایت افزایش دهید.Advertise: این گزینه مربوط به سفارش تبلیغات در سایت wad.ojooo می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید بسته های مختلف تبلیغاتی در سایت اوجو را مشاهده کنید و اگر قصد تبلیغ در سایت را دارید، آن ها را خریداری نمایید.

Forum: این گزینه شما را به انجمن سایت ojooo هدایت خواهد کرد.

Logout: از حساب کاربری خود در سایت wad.ojooo.com خارج خواهید شد.


نکته:

برای ورود به صفحه اصلی اکانت خود و مشاهده تمام اطلاعات و گزینه های مهم مدیریت حسابتان، پس از ورود به سایت در قسمت بالای سایت بر روی نام کاربری که در کنار گزینه ی Logout قرار گرفته کلیک کنید.

منوی مدیریت پنل کاربری سایت Ojooo Wad (منوی سمت چپ)

پنل کاربری ojooo


Affiliate Program: در این بخش شما می توانید برنامه های مختلف و وابسته به مجموعه Ojooo را مشاهده کنید و با بازاریابی و جذب رفرال برای آن ها به کسب درآمد بپردازید. برنامه های موجود در این بخش عبارتند از اپلیکیشن ojooo ، سایت ساز اوجو ، سایت کلیکی ojooo و بخش تبلیغات اوجو. شما می توانید با کلیک بر روی هریک از این برنامه ها، میزان درآمد خود را از رفرال های جذب شده، لینک های زیرمجموعه گیری و توضیحات لازم را مشاهده نمایید.

Referral Tools: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت اوجو دسترسی خواهید داشت.

Advertising: با کلیک بر روی این گزینه به پنل مدیریت تبلیغات خود وارد خواهید شد. در این صفحه می توانید به مشاهده آمار و مدیریت بسته های تبلیغاتی خریداری شده در سایت اجو بپردازید.

Settings: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه تنظیمات شخصی هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید به مدیریت ایمیل، شماره حساب خود، تنظیمات اکانت شما در انجمن سایت کلیکی ojooo و همچنین تغییر رمزعبور بپردازید.

Referrals: در این بخش می توانید به مشاهده و مدیریت زیرمجموعه های خود بپردازید. پس از کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای با دسته بندی های زیر برای شما باز خواهد شد:

 • Direct referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های مستقیم خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید. همان طور که پیش تر اشاره شد، در سایت ojooo شما از رفرال های مستقیم زیرمجموعه های مستقیم خود نیز کسب درآمد خواهید کرد. بنابراین در این صفحه علاوه بر زیرمجموعه های مستقیم خود، تعداد زیرمجموعه های مستقیم هر یک از رفرال هایتان را نیز مشاهده خواهید نمود.
 • Rented Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های اجاره ای خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید. همچنین می توانید اقدام به اجاره زیرمجموعه های جدید فرمایید.
 • Referral Tools: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت اوجو دسترسی خواهید داشت.
 • Statistics: در این صفحه نمودارهایی مانند نمودار کلیک های خود، زیرمجموعه هایتان و درآمد شما از کلیک زیرمجموعه های مستقیم را مشاهده خواهید کرد.


Purchase: با کلیک بر روی این گزینه به بخش خرید در سایت اوجو وارد می شوید. پس از کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای با دسته بندی های زیر برای شما باز خواهد شد:

 • Buy upgrade: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای منتقل می شوید که در آن اطلاعات انواع حساب های کاربری در سایت ojooo wad و قیمت هر یک را مشاهده خواهید نمود. در جداول موجود در این صفحه اطلاعات بسیار ارزشمندی وجود دارد. همچنین در این بخش می توانید به ارتقا حساب کاربری خود نیز بپردازید.
 • Purchase referrals: با کلیک بر روی این گزینه می توانید به اجاره کردن زیر مجموعه در سایت کلیکی ojooo بپردازید. در جدول اول نرخ اجاره زیرمجموعه با توجه به تعداد زیرمجموعه هایی که هر کاربر در اختیار دارد، مشخص شده است و در جدول دوم شما می توانید پک های زیرمجموعه های اجاره ای را متناسب با بودجه خود برای ۳۰ روز اجاره فرمایید.
 • Fund purchase balance: با استفاده از این گزینه می توانید به حساب خریدخود در سایت ojooo پول واریز نمایید. از موجودی این حساب می توان برای اموری مانند اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود.
 • Inovoices / bills: در این بخش می توانید صورت حساب های صادر شده توسط سایت اوجو واد برای خود را ملاحظه فرمایید.


History: در این بخش سوابق فعالیت خود در بخش های مختلف سایت ojooo را مشاهده خواهید کرد که شامل گزینه های زیر می شود:

 • General History: در این صفحه تاریخچه موارد عمومی فعالیت شما در سایت اجو واد مانند پرداخت ها، برداشت ها، ثبت نام، آپگرید کردن، فعالیت زیر مجموعه ها و غیره قابل رویت است.
 • Offerwall history: در این بخش به مشاهده ی تاریخچه ی offerwall های انجام شده می پردازید.
 • Advertisment history: در این بخش به تاریخچه ی مشاهده تبلیغات دسترسی پیدا می کنید.
 • Traffic exchange history: این گزینه مربوط به مشاهده ی تاریخچه ی سورف های شما در سایت ojooo wad می باشد.
 • OjoooGrid history: این گزینه هم مربوط به تاریخچه ی فعالیت شما در بخش “OjoooGrid” می باشد.


Message system: در این بخش می توانید به سایر کابران سایت واد اجو پیغام دهید و پیغام ها را مدیریت نمایید. برای ارسال پیام به کاربران نیاز است نام کاربری آن ها را بدانید.

Cash out funds: در این بخش می توانید درخواست برداشت درآمد خود را ثبت نمایید. حداقل مبلغ برداشت شما برای بار اول ۲ دلار می باشد.

مفهوم کلمات مهم موجود در Account Statistics


 • Membership: نوع عضویت شما را در سایت واد اجوو نشان می دهد.
 • Total clicks: مجموع کلیک های شما را نشان می دهد.
 • Direct Referrals: تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما را نشان می دهد.
 • Rented Referrals: تعداد زیر مجموعه های اجاره ای شما را نشان می دهد.
 • Total Referrals: مجموع زیرمجموعه های شما در سایت ojooo را نشان می دهد.
 • Total Referral Click: مجموع کلیک های زیرمجموعه های شما را نشان می دهد.
 • Current balance: مجموع درآمد کسب شده شما در سایت ojooo که قابل انتقال به حساب شخصی شما می باشد.
 • Purchase balance: موجودی حساب خرید شما در سایت اجوو که از آن می توان برای اموری مانند اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود.
 • Traffic exchange balance: مجموع دقایقی که از طریق سورف در بخش Traffic Exchange کسب نموده اید.
 • Amount Paid: مجموع مبالغ پرداخت شده را نشان می دهد.


انواع حساب های کاربری و قیمت آن ها در سایت ojooo


هنگامی که بر روی “Buy upgrade” کلیک می کنید، با جداولی مطابق تصاویر زیر مواجه می شوید که در آن جزئیات بسیار مهمی در مورد هر یک از حساب های کاربری سایت ojooo وجود دارد. به دلیل اهمیت این جداول، به صورت تصویری آن ها را توضیح خواهیم داد:

ارتقا اکانت سایت ojooo


همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، شما می توانید انواع عضویت ها را در این بخش، انتخاب و با کلیک بر روی دکمه “Buy” خریداری نمایید. در این سایت سه نوع عضویت وجود دارد که عبارتند از:

 • Standard: عضویتی است که در هنگام ثبت نام و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
 • Economy: عضویتی است که می توانید با پرداخت ۲۰ دلار به صورت ماهانه، آن را خریداری نمایید و از مزایای آن برخوردار گردید.
 • Privilege: با ارزش ترین عضویت در سایت اوجو می باشد که با پرداخت ۴۰ دلار به صورت ماهانه می توانید از مزایای آن بهره مند گردید.


اگر اکانت خود را آپگرید نمایید و تیک گزینه “Prolong your status automatically” را بزنید، عضویت شما در پایان هر دوره، به صورت اتوماتیک تمدید خواهد شد. فقط باید موجودی کافی در حساب وجود داشته باشد.جدول پاداش های دریافتی به ازای خرید آپگریدها توسط زیرمجموعه ها
جدول دستمزد های دریافتی به ازای کلیک بر روی تبلیغات


اما جدول زیر اطلاعات بسیار سودمندی را در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن می توانید استراتژی خود را تدوین نمایید. به عنوان مثال می توان متوجه شد که در کدام پلن اجاره کردن زیرمجموعه سودآور است و در کدام پلن ضرر به همراه دارد:توضیحات قسمتهای مختلف جدول بالا:

 • Free referrals: این قسمت بیانگر این است که شما در عضویت Standard و Economy هیچ رفرال رایگانی از طریق سایت اوجو دریافت نخواهید کرد اما در حالت Privilege امکان دارد زیرمجموعه هایی به صورت رایگان به شما اهدا شود. البته سایت ojooo تضمینی در جهت اینکه حتما به شما زیرمجموعه رایگان اهدا شود و یا درمورد تعداد آن ها نمی دهد. این بستگی به تعداد کاربرانی دارد که در سایت بدون معرف هستند.
 • Maximum amount of direct referrals: بیشترین تعداد زیرمجموعه مستقیمی که اجازه دارید جذب نمایید را نشان می دهد. همان طور که مشاهده می کنید در سایت اجو محدودیتی برای جذب زیرمجموعه مستقیم وجود ندارد و شما به صورت نامحدود می توانید زیرمجموعه جذب نمایید.
 • Maximum amount of rented referrals: بیشترین تعداد زیر مجموعه اجاره ای که با توجه به نوع عضویت می توانید اجاره نمایید.
 • Exchanging of rented referrals every: مدت زمان تعویض زیرمجموعه های اجاره ای را در عضویت های مختلف نشان می دهد.
 • Guaranteed available advertisements: این گزینه تعداد تبلیغات تضمین شده برای هر عضویت را نشان می دهد.
 • Chances in Ojoogrid: تعداد کلیک هایی که می توانید در بخش OjoooGrid انجام دهید.
 • Restoration account to 30 days: این بخش به شما می گوید که اگر نوع عضویت شما Privilege باشد و مدت اعتبار آن به اتمام رسد، تا ۳۰ روز بدون از دست دادن درآمد و زیرمجموعه ها، می توانید مجددا عضویت خود را تمدید نمایید.
 • Minimum cashout: حداقل مبلغی که برای برداشت لازم است در حساب خود داشته باشید تا بتوانید درخواست برداشت ثبت نمایید. به عنوان مثال حداقل مبلغ لازم برای برداشت برای کاربر standard در دفعه ی اول ۲ دلار و در دفعات بعد ۶ دلار است.
 • Amount of private messages a day: تعداد پیام های خصوصی را که در هر روز می توانید به سایر کاربران در سایت ojooo wad ارسال نمایید، مشخص می کند.

نکته: گاهی اوقات بعضی از قوانین سایت تغییر می کند اما این جدول به روز نمی شود. بنابراین شما با مراجعه به سایت اوجو از بروز بودن آن اطلاع پیدا کنید.نکات مهم سایت ojooo

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.
 • در ساین اوجوو نیز مانند اغلب سایتهای کلیکی شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. یعنی برای هر IP و هر کامپیوتر فقط می توانید یک حساب داشته باشید و هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب، به مسدود شدن همه آن ها منجر می گردد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.
 • اگر ظرف مدت ۶۰ روز به حساب خود در سایت ojooo wad وارد نشوید، حساب شما و درآمد آن بلوکه خواهد گردید.
 • اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید از کار در این سایت خودداری کنید . این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۶ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۵ دقیقه وقت جهت درآمد زایی صرف نمایید.استراتژی موفقیت در سایت اوجو

 • شرط اول برای موفقیت در سایت ojooo wad انجام کلیک های روزانه است. پس سعی کنید همواره کلیک های روزانه خود را در بخش Paid to click ads انجام دهید.
 • تا جایی که می توانید آفرهای بخش Wannads و OfferToro را نیز به انجام رسانید. این امر موجب می شود سرعت پیشرفت شما افزایش یابد.
 • قدم بعدی که مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست، جذب زیرمجموعه مستقیم است. فراموش نکنید که در تمام سایت های کلیکی جذب زیر مجموعه مستقیم، سودآورترین بخش کار می باشد. اگر در این امر موفق عمل نمایید، می توانید به آسانی درآمدهای میلیونی برای خود به ارمغان آورید.


برای آموزش جذب زیر مجموعه مستقیم در تمام سایتهای کلیکی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش جذب زیر مجموعه مستقیم در تمامی سایتهای کلیکی
اجاره کردن و مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای در سایت Ojoooیکی از امتیازات سایت اجوو اجاره دادن زیر مجموعه و فعال بودن آنهاست. اگر به هر دلیل امکان جذب زیر مجموعه مستقیم فراهم نبود، امکان اجاره زیر مجموعه در سایت فراهم شده که در موارد زیر به نکات مهم در مورد مدیریت زیر مجموعه های اجاره ای می پردازیم:

 • برای سود آور بودن اجاره زیرمجموعه در حالت استاندارد، باید میانگین درآمد روزانه شما از هر زیرمجموعه بالای ۰٫۰۰۶۷ قرار گیرد.
 • همواره زیرمجموعه های خود را بررسی کنید تا قادر باشید زیرمجموعه های غیرفعال و کم بازده را شناسایی کنید و در صورت نیاز آن ها را تعویض نمایید.
 • در تعویض زیرمجموعه ها افراط نکنید که این امر نتیجه معکوس خواهد داشت و سود شما از زیرمجموعه هایتان را کاهش خواهد داد.
 • سایت اجوو زیرمجموعه ی اجاره ای شما را که حداقل تا ۴ روز کلیک نکند به طور رایگان و خودکار تعویض خواهد نمود.
 • پس از آنکه زیرمجموعه های خود را یکدست کردید و نرخ مطلوبی از آن ها بدست آوردید، فعال کردن گزینه AutoPay می تواند راهکار مناسبی باشد. این کار نیز برای شما تخفیف به همراه خواهد داشت و سود شما را افزایش خواهد داد.نتیجه گیری:


اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید از کار در این سایت خودداری کنید. این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۶ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۵ دقیقه وقت جهت درآمد زایی صرف نمایید. برای کسب درآمد مناسب در سایت اوجو الزامی به سرمایه گذاری وجود ندارد و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی، به درآمد میلیونی ثابت و مطلوبی برسید. البته بی شک سرمایه گذاری مناسب، می تواند روند پیشرفت را سرعت بخشد و درآمد را با افزایش قابل توجهی همراه سازد. اما از آنجا که نمی توان اعتبار هیچ سایت کلیکی را به صورت ۱۰۰ % تضمین کرد، ما درمورد این موضوع تصمیم گیری را به عهده کاربران می گذاریم و توصیه می کنیم اگر قصد سرمایه گذاری دارید، حتما جوانب احتیاط را رعایت فرمایید و با ما مقادیر کوچک سرمایه گذاری خود را شروع نمایید.
همچنین بخوانید:
موفق باشید.

مطلب پیشنهادی

کسب درآمد دلاری با بروکر Expertoption

Expertoption معرفی بروکر Expertoption سال تاسیس: ۲۰۱۴محل تاسیس: جبل الطارق با شماره شرکت ۱۱۶۰۶۱ با …

4 دیدگاه

 1. عااااااااالی بود

 2. با ســــــلام لطفا راهنـــــــــــــمابـــــــبم کنید

  من الان ۱۵۴۸ تا زیر مجموعه اجاره ای دارم که روزی ۱۱ دلار میده حالا واسه تمدید اجاره روزانه ۱۱٫۴۵ دلار میخواد (تو قسمت autopay) این خیلی زیاد لطفا راهنماییم کنید.این جریانش چیه اگه اینطوری باشه به مرور زمان نه نتها نمیتونم به زیرمجموعه هام اضافه کنم بلکه از دستتشون میدم.

  با تشــــــــــــــــــــــــــــــکر

 3. mehdi-418

  سلام وقت شما بخیر
  شما باید برید تو قسمت زیرمجموعه های خود و اون زیر مجموعه ای که در قسمت total click عدد صفر یا تعداد کم کلیک داشته رو از لیستتون حذف کنید، شما احتمالا بعضی از زیر مجموعه هاتون فعالیت ندارند برای همین درآمدتون کمنر از تمدید روزانه است، تو زیر مجموعه هاتون فقط افراد فعالو نگه دارین و افراد غیر فعالو حذف کنید تا درآمد روزانتان بیشتر از تمدید روزانه شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRفارسی